Kosmetika Krnov - ÚvodO mně
Jmenuji se Barbara Čepková, po gymnáziu jsem studovala v Olomouci kosmetologii. Péči o tělo, pleť a zdraví se věnuji téměř 30 let. Před 10 lety jsem se začala věnovat ajurvédě, vědě, která pochází z Indie. Tehdy jsem začala chápat, že každý člověk by si měl uvědomit, že za své zdraví je zodpovědný on sám. Taktéž jsme zodpovědni za své děti až do jejich dospělosti. Do doby, než jsem se dostala k ajurvédě a toto pochopila, jsem i já téměř každodenně polykala růžové lentilky, aby mne nebolela hlava, aby mne nebolela záda, a pod..

Bylo to pohodlné, ale mé tělo bylo neskutečně zanesené. Stejně tak jsem pochopila, že musím vybírat kosmetické produkty bez chemie. Studie biochemika Richarda Bence, nad kterou strávil 3 roky výzkumu, kdy zkoumal běžně dostupnou kosmetiku ( mycí gely, zubní pasty, tělové mléka, krémy, šampony, ….), zjistil, že člověk průměrně absorbuje ročně až 2,5 kg chemikálií z kosmetiky. To způsobuje přecitlivělost nejen kůže, předčasné stárnutí, řadu nemocí včetně rakoviny. Proto, abychom byli zdraví a krásní, musíme začít přemýšlet, zda je potřeba nanášet produkty s chemickými konzervanty, nebo si raději dopřejeme produkty čisté, které nás nejen zkrášlí, ale také nezatíží náš organismus. Také musíme přemýšlet nad stravou, abychom nejedli polotovary a konzervanty, když si můžeme připravit jídlo z čerstvých surovin. Musíme opravdu užívat všechny léky, které jsou nám předepisovány doktory, nebo si lze pomoci i jinak? Ajurvéda mne naučila, že nemusíme. Za 10 let jsem já ani mé 2 děti (z toho jedno již dospělé) neužívali žádná farmaka. Asi 4 roky jsem certifikovaným poradcem firmy Metabolic balance, kde pomáháme učit individuálně lidi jíst zdravě z dostupných potravin a vyřešit si řadu zdravotních problémů. Po 10 letech, kdy jsem používala výhradně ajurvédské produkty (bez chemických konzervantů), jsem poznala firmu Wellu, která nabízí kosmeceutiku Larens a výživové doplňky Nutrivi. Výraz kosmeceutika není chyba, je naprosto v pořádku. Termín „cosmeceutical“ je na celém světě vnímán i největšími odborníky jako označení pro nejvyšší kategorii kosmetického produktu. Zaručuje zákazníkům tu nejvyšší možnou kvalitu. Kosmeceutika Larens je čistá, bez chemických konzervantů a navíc má mimo jiné okamžitý efekt zkrášlování. Pleť vyživuje, zklidňuje, vyrovnává povrch, vrásky opravdu mizí před očima. Jsem z ní nadšená. Navíc jsem byla firmou požádána, abych se stala lektorkou a školila kolegyně kosmetičky. Nabídky si velmi cením a ráda jsem ji přijala.


Politika kvality
Jsem držitelem všech potřebných oprávnění pro mnou nabízené procedury a splňuji všechny normy a standardy Evropské Unie.