Kosmetika Krnov - Pro profesionály


Partnerství s kosmetičkami je pro mne jednou ze základních hodnot, předávání zkušeností a zpětná vazba na produkty a ošetření.


Jste kosmetička, fyzioterapeut, výživový poradce či kadeřník?
Žijete zdravím a krásou? Nahlédněte do světa inovativní kosmeceutiky a výživových doplňku, zjistěte, proč to funguje a jak snadné to je. Nebojte se mne kontaktovat. Partnerství s kosmetičkami je pro mne jednou ze základních hodnot, předávání zkušeností a zpětná vazba na produkty a ošetření Rozhodla jste se, že chcete svou klientelu opečovávat bez chemie? Chcete rychle vyřešit problémy s pletí vašich zákazníků? Můžete změnit svou dosavadní značku nebo doplnit stávající o nové produkty?

Ošetření kosmeceutiky Larens provádím ve svém salonu, propojuji s domácím ošetřováním. Klientky a i klienti, jsou spokojeni s výsledky, které na nich vidí i okolí.

Pokud se rozhodnete pracovat se značkou Larens, ráda se podělím o zkušenosti a zaškoím Vás

Nemusíte se bát žádných smluvních podmínek, jako jsou minimální měsíční odběry apod. Můžete se rozhodnout pro konkrétní produkty (s jejich výběrem Vám pomohu), také si můžete vybrat z předem připravených balíčků. Dohlédnu, aby Vám nic nechybělo ke komplexnímu kosmetickému ošetření řadou Larens PRO. Teoreticky i prakticky Vás proškolím.
Školení vždy zahrnuje i část, kde vyzkoušíte vliv kosmeceutik na vlastí kůži, což je  velmi důležité.

Řada Larens Professional
Řada Larens Professional, vznikla s ohledem na potřeby kosmetických salonů. Představuje sadu přípravků, které obsahují několik set biologicky aktivních, přírodních peptidů rybího kolagenu, který se získává z vybraných druhů sladkovodních ryb. Koncentrace Biopeptide Complex a dalších aktivních složek v řadě Professional jsou vyšší než v obdobných přípravcích z klasické řady Larens Peptidum určené pro domácí péči.

SETY PRO PROFESIONÁLY

LARENS je moderní a specializovaná značka
LARENS je moderní a specializovaná značka kosmeceutik, orientovaných na boj proti stárnutí a kožním problémům. Kromě účinků proti stárnutí jsou kosmeceutika LARENS odpovědí na potřeby problematické pleti se sklonem k alergiím. Pleti, která zápasí s atopickou dermatitidou nebo psoriázou, jakož i pleti poškozené v důsledku nepříznivého vlivu vnějšího prostředí. Představují také zhmotnění více jak deseti let výzkumu prof. Frydrychowského, společně s dalšími vědci, dermatology a kosmetology. Klíčová složka v podobě  - zdroj přírodních peptidů nazývána též „budoucností kosmetologie” představuje recept WellU na časem nenarušený vzhled. Přítomnost více než 70 aktivních látek, včetně biologicky aktivního kolagenu, ektoinu, kyseliny hyaluronové, aminokyselin, přírodních vitamínů, výtažků, olejů a NUTRIVI vody,která účinně přenáší aktivní látky do hloubky kůže, představuje bezpečnou, neinvazivní, ale stejně účinnou alternativu k botoxu, výplňovým injekcím a zákrokům estetické chirurgie.

Pro nás všechny blahodárné účinky BIOPEPTIDE COMPLEX znamenají:

  • Nárůst kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové v prospěch zlepšení kvality kůže a mnoha orgánů v těle, mj. kostí, kloubů, chrupavek, vlasů, nehtů a mnoha dalších.
  • Zpomalení aktivity enzymů způsobujících stárnutí.
  • Hloubkovou regeneraci, výživu a péči o pleť, která se vlivem komplexu přírodních peptidů stává světlejší a má vyrovnaný tón, je pevnější, pružnější a více hydratovaná.
  • Zpomalují sekreci enzymů, které způsobují zdlouhavé akutní záněty.

Politika kvality
Jsem držitelem všech potřebných oprávnění pro mnou nabízené procedury a splňuji všechny normy a standardy Evropské Unie.

Máte zájem o spolupráci?

Napište mi.
About Images