Kosmetika Krnov - Reference


V salonu Bara je příjemné a uklidňující prostředí. Samotná vůně olejů, bylinek a esencí ihned zlepší náladu a odplaví stres. Při masáži si skutečně odpočinu, vytěsním problémy a cítím se poté fajn. Masáže a použité oleje spustí relaxační a léčebný proces v těle. Velmi jsem si oblíbila kosmetiku, kterou salon nabízí, výsledná péče o pleť i celé tělo je znát, používám ji dlouhodobě a jsem nadmíru spokojená. Proto je pro mě samozřejmostí si objednávat kosmetické přípravky pouze z tohoto zdroje, protože se mi osvědčily a s jinou kosmetikou nemám tak dobré zkušenosti.
Celkový dojem ze salonu je vynikající, vždy je mi "ušitá" terapie na míru, dle aktuálních potřeb mého těla. Celkově se mi péčí v salonu upravila nejen pleť, ale dle nastavení terapií a jídelníčku se snížila i váha a nastaroval se celkový metabolismus.
Celkový pocit ze salonu je skvělý, nejvíce se vždy těším na masáž obličeje. Salon Bara navštěvuji více jak 20 let, využívám kosmetických služeb a kosmetiky péče na doma, které mi Bára nabídne a často se mi stává a velmi mne to potěší, že mi lidé odhadují méně let, než mi ve skutečnosti je. No a následně se mne ptají, kam chodím na kosmetiku, co na pleť používám ..... Hana Jánišová, pedagog volného času. Ze salonu Bara mám jen ten nejlepší dojem, každá návštěva salonu je potěšením. Ve svém věku jsem se konečně naučila správně se starat o leť, stav mé pleti se po pár návštěvách v salonu neskutečně zlepšil.

Politika kvality
Jsem držitelem všech potřebných oprávnění pro mnou nabízené procedury a splňuji všechny normy a standardy Evropské Unie.